Targi AIESEC Praca Kariera Rozwój

Co roku wiosną, studenci i absolwenci uczelni kieleckich mają możliwość spotkania z pracodawcami z naszego regionu podczas Targów Praca Kariera Rozwój.

Również doradcy zawodowi z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej oferują swoje usługi w ramach tzw. „strefy doradztwa”. Pomysł na wsparcie w postaci konsultacji dokumentów aplikacyjnych, doradztwa w zakresie autoprezentacji itp. przed spotkaniem z potencjalnymi pracodawcami okazał się „strzałem w dziesiątkę”. Podobnie jak w roku ubiegłym, chcąc skorzystać z pomocy doradców CIZ trzeba było czekać w kolejce.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się także oferty pracy oraz porady w zakresie zatrudnienia za granicą oferowane w ramach sieci EURES.

Praca Kariera Rozwój to największe targi pracy adresowane do studentów i absolwentów w województwie świętokrzyskim organizowane od ponad 10 lat przez stowarzyszenie AIESEC, Targi Kielce oraz partnerów.