Wojewódzki Urząd Pracy po raz kolejny wziął udział w akcji „Szlachetna Paczka”

W tegorocznej akcji „paczka” przygotowana przez pracowników WUP trafiła do rodziny Pana Józefa i Pani Teresy, rodziców trójki dzieci. Dwoje z nich przewlekle choruje. Ciągłe wizyty u lekarzy oraz leki pochłaniają większą część dochodów rodziny. Z powodu opieki nad dziećmi Pani Teresa musiała zrezygnować z pracy.

Pracownicy Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Kielcach postanowili, że w akcji „Szlachetnej paczki” pomogą właśnie tej rodzinie. Zbiórka pieniędzy pozwoliła na zakup potrzebnych artykułów, tj. odzież, pościel, ręczniki, słodycze, artykuły spożywcze i chemiczne oraz – co bardzo ważne - opał grzewczy niezbędny w okresie zimowym. Wśród prezentów znalazły się także biurka przy których dzieci będą miały swój kąt do odrabiania lekcji.

spdhandelzielonaohpwrotalogo buton