Wojewódzki Urząd Pracy
25-561 Kielce, ul. Witosa 86
tel. (41) 364-16-00
fax (41) 364-16-66
e-mail: wup@wup.kielce.pl
header icon bip

Poszukujesz pracowników z Europy? Weź udział w wirtualnych targach pracy Discover Poland! Work with us

29 maja 2019r. na platformie www.europeanjobdays.eu odbędą się wirtualne targi pracy organizowane przez EURES w ramach Europejskich Dni Pracy skierowane do polskich pracodawców, obywateli państw członkowskich UE lub EFTA oraz Polaków, którzy wyemigrowali do pracy za granicą i myślą o powrocie do kraju.


Tegoroczna edycja wirtualnych targów pracy koncentruje się głównie na: sektorze nowoczesnych usług dla biznesu (tzw. Business Services Sector) w szczególności poszukiwani będą specjaliści IT, procesów finansowo-księgowych, procesów kadrowo-płacowych, obsługi klienta, telemarketingu oraz na przemyśle poszukującym techników i wykwalifikowanych pracowników produkcyjnych z różnych branż.

Zapraszamy do udziału polskich pracodawców z ww. branż, którzy planują bezpośrednie zatrudnienie pracowników z państw członkowskich UE lub EFTA na terenie Polski, w tym polskie agencje zatrudnienia oraz obywateli państw członkowskich UE lub EFTA, w tym Polaków przebywających za granicą w tych państwach.

Udział w targach pracy on-line  jest doskonałą okazją do promocji swoich ofert pracy w całej Europie. Nie wychodząc z biura, siedząc przed monitorem komputera można prowadzić rekrutację.

Osoby poszukujące pracy rejestrując się na portalu mają możliwość składania swoich aplikacji do wybranych pracodawców.

W trakcie targów pracy on-line odbywających się w godzinach od 10:00 do 14:00 (CET) będzie można również obejrzeć  prezentacje związane z mobilnością w obrębie państw członkowskich UE lub EOG m.in. nt. warunków życia i pracy w Polsce.

Organizatorami wydarzenia są Wojewódzkie Urzędy Pracy w Gdańsku, Katowicach oraz Białymstoku.

Link do wydarzenia:

https://www.europeanjobdays.eu/en/events/discover-poland-work-us
Do pobrania:

Informacja dla pracodawcy
Instrukcja zamieszczania ofert pracy

spdhandelzielonaPowrotyohpstrzałka logo